Bankaların HGS Başvurularında Kampanyaları

Bu yazımız da banlardan hgs etiketi almak ve bunun size yararı karı ve maliyeti nedir hepsine değinmek istiyorum . Öncelikle ufak bir hatırlatma ile başlamakk istiyorum bankalardan hgs etiketi almak için bir kaç evrağa ihtiyacınız olacak, ptt gibi kolay olmayacaktır. Kişisel hgs etiketi ve kurumsal hgs etiketi diye ikiye ayrıyor bankalar ben kişiselden başlayayım anlatmaya dilerseniz.

Kişisel hgs etiketi alabilmek için gerekli evraklar ; Araç ruhsatı ve kimliktir.

Kurumsal hgs etiketi alabilmek için gerekli evraklar ise ; Firma temsil belgesi , kimlik ve araç ruhsatı yeterli olacaktır.

Ülkemizin önde gelen büyük bankalarından ZİRAAT BANKASI’nı kullanarak hgs etiketi çıkarmak ücretsizdir. Şartları yok değil elbette var ; bu bankaya kayıtlı kredi kartınız veya kredili mevduat hesabınız bulunuyorsa siz de ziraat bankasını kullanarak hgs başvurusunu gönül rahatlığı ile ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Küçük ama gönlü zengin olan bankalardan birisi olan kuveyt türk bankası da sizlere bu hizmeti ücretsiz sunan bankalar arasında yer alıyor eğer kuveyt türk bankasına ait bir hesabınız bulunuyorsa hemen kuveyt türk üzerinden ücretsiz bir şekilde hgs başvurusu yapabilirsiniz. https://b-hgsyukleme.com/2018/10/04/bankalarin-hgs-basvurularinda-kampanyalari/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s